Oksymeter Spirodoc Winspiro Pro (GIMA 33533)

Oksymeter z oprogramowaniem
SKU
TOW008903
9 982,00 zł
  • Czas wysyłki - 14 dni
  • 14 dni na zwrot

Kompletny spirometr, zgodny z ATS / ERS

Zaprojektowany z dostosowaniem funkcji do trybu użytkowania: zaawansowane parametry dla specjalisty, zredukowane do kontroli i uproszczona wersja do użytku domowego. FVC, VC, IVC, MVV, PRE-POST.

Dokładna interpretacja spirometrii nawet po rozszerzeniu oskrzeli. Zapisze wszystkie wykonane testy. Automatyczna konwersja do BTPS. Pojemność pamięci: 10 000 testów. 

Inteligentny pulsoksymetr z wynikami na ekranie.

Pomiar SpO2 i częstości tętna za pomocą pletyzmograficznej przeglądarki krzywych. Podczas jednego sześciominutowego testu chodu, Spirodoc podaje szacunkową ilość tlenu podawanego pacjentowi cierpiącemu na choroby układu oddechowego. Analiza desaturacji snu z zapamiętywaniem zdarzeń i automatycznym wykrywaniem pozycji ciała.

Akcelerometr 3D z analizą ruchu
Pulsoksymetr 3D® integrujący trójosiowy czujnik ruchu w celu skorelowania nasycenia (% SpO2) z aktywnością fizyczną (krokomierz, analiza ruchu, VMU).

Konfiguracja i personalizacja z szerokim wyborem symptomów i pytań dotyczących jakości życia w dzienniku automatycznie zapamiętywanym.

Oprogramowanie komputerowe do spirometrii i oksymetrii.
Dane przechowywane przez Spirodoc są automatycznie importowane z automatycznym tworzeniem karty pacjenta i podglądem krzywych. WinspiroPRO można podłączyć do baz danych i dokumentacji szpitalnej, systemów zarządzania biurem medycznym i oprogramowania do zarządzania higieną pracy, dostarczając wykresy z trendem wybranych parametrów. Testy w pamięci można nakładać w celu porównania. Wielojęzyczne oprogramowanie: GB, FR, IT, ES, DE, PT, PL, NL SE, CZ, LV, TR, RU, CN, JP.

 

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaGIMA
SKUTOW008903
PodatekVAT 8%
Kod EAN8023279335330
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
Producent-
Autoryzowany przedstawiciel-
Ryzyka-
Zastosowanie-