TOW008893 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/3/3/33534_1.jpg GIMA GIMA 33532
TOW008893
Ocena
5/5
Podziel się
7 730
7730
00
Cena Netto: 7 157,41 PLN

Opis

Spirometr : Urządzenie pomiarowe służące do badania pojemności płuc. GIMA 33532 Mini 3D laboratorium do analizy oddechowej. Dwa tryby użycia: lekarz i pacjent Spirometr, zgodny z ATS / ERS. Specjalistyczne analizy, badania przesiewowe i monitoring w domu. Zaprojektowany z dostosowaniem funkcji do trybu użytkowania: zaawansowane parametry dla specjalisty, zredukowane do kontroli i uproszczona wersja do użytku domowego. FVC, VC, IVC, MVV, PRE-POST. FVC (Force Vital Capacity) – natężona pojemność życiowaVC (Vital Capacity) –pojemność życiowaIVC (Inspiratory Vital Capacity) – zapasowa pojemność życiowaMVV – (maximal voluntary ventilation) – maksymalna wentylacja dowolnaPre – post BD (pre – post bronchodilator) – próba bronchodilatacyjna Dokładna interpretacja spirometrii nawet po rozszerzeniu oskrzeli. Zapisz wszystkie wykonane testy. Automatyczna konwersja do BTPS. Pojemność pamięci: 10 000 testów. Szeroki wybór wartości teoretycznych. Inteligentny pulsoksymetr z wynikami na ekranie. Prosty i przejrzysty pomiar SpO2 i częstości tętna za pomocą pletyzmograficznej przeglądarki krzywych. Podczas jednego sześciominutowego testu, Spirodoc podaje szacunkową ilość tlenu podawanego pacjentowi cierpiącemu na choroby układu oddechowego. Analiza desaturacji snu z zapamiętywaniem zdarzeń i automatycznym wykrywaniem pozycji ciała. Akcelerometr 3D z analizą ruchu Pulsoksymetr 3D integrujący trójosiowy czujnik ruchu w celu skorelowania nasycenia (% SpO2) z aktywnością fizyczną (krokomierz, analiza ruchu, VMU). Kwestionariusz kontroli objawów w domu. Szybkie i łatwe wprowadzanie objawów. Konfiguracja i personalizacja z szerokim wyborem symptomów i pytań dotyczących jakości życia w dzienniku automatycznie zapamiętywanym. Oprogramowanie komputerowe do wysokiej wydajności spirometrii i oksymetrii. Dane przechowywane przez Spirodoc są automatycznie importowane z automatycznym tworzeniem karty pacjenta i podglądem krzywych. WinspiroPRO można łatwo podłączyć do baz danych i dokumentacji szpitalnej, systemów zarządzania biurem medycznym i oprogramowania do zarządzania higieną pracy, dostarczając wykresy z trendem wybranych parametrów. Testy w pamięci można nakładać w celu porównania. Wielojęzyczne oprogramowanie: GB, FR, IT, ES, DE, PT, PL, NL SE, CZ, LV, TR, RU, CN, JP.

Spirometr : Urządzenie pomiarowe służące do badania pojemności płuc.

GIMA 33532

Mini 3D laboratorium do analizy oddechowej.

Dwa tryby użycia: lekarz i pacjent

Spirometr, zgodny z ATS / ERS. Specjalistyczne analizy, badania przesiewowe i monitoring w domu. Zaprojektowany z dostosowaniem funkcji do trybu użytkowania: zaawansowane parametry dla specjalisty, zredukowane do kontroli i uproszczona wersja do użytku domowego. FVC, VC, IVC, MVV, PRE-POST.

FVC (Force Vital Capacity) – natężona pojemność życiowa
VC (Vital Capacity) –pojemność życiowa
IVC (Inspiratory Vital Capacity) – zapasowa pojemność życiowa
MVV – (maximal voluntary ventilation) – maksymalna wentylacja dowolna
Pre – post BD (pre – post bronchodilator) – próba bronchodilatacyjna

Dokładna interpretacja spirometrii nawet po rozszerzeniu oskrzeli.

Zapisz wszystkie wykonane testy.

Automatyczna konwersja do BTPS. Pojemność pamięci: 10 000 testów. Szeroki wybór wartości teoretycznych. Inteligentny pulsoksymetr z wynikami na ekranie. Prosty i przejrzysty pomiar SpO2 i częstości tętna za pomocą pletyzmograficznej przeglądarki krzywych. Podczas jednego sześciominutowego testu, Spirodoc podaje szacunkową ilość tlenu podawanego pacjentowi cierpiącemu na choroby układu oddechowego. Analiza desaturacji snu z zapamiętywaniem zdarzeń i automatycznym wykrywaniem pozycji ciała. Akcelerometr 3D z analizą ruchu Pulsoksymetr 3D integrujący trójosiowy czujnik ruchu w celu skorelowania nasycenia (% SpO2) z aktywnością fizyczną (krokomierz, analiza ruchu, VMU). Kwestionariusz kontroli objawów w domu. Szybkie i łatwe wprowadzanie objawów. Konfiguracja i personalizacja z szerokim wyborem symptomów i pytań dotyczących jakości życia w dzienniku automatycznie zapamiętywanym.

Oprogramowanie komputerowe do wysokiej wydajności spirometrii i oksymetrii. Dane przechowywane przez Spirodoc są automatycznie importowane z automatycznym tworzeniem karty pacjenta i podglądem krzywych.

WinspiroPRO można łatwo podłączyć do baz danych i dokumentacji szpitalnej, systemów zarządzania biurem medycznym i oprogramowania do zarządzania higieną pracy, dostarczając wykresy z trendem wybranych parametrów. Testy w pamięci można nakładać w celu porównania. Wielojęzyczne oprogramowanie: GB, FR, IT, ES, DE, PT, PL, NL SE, CZ, LV, TR, RU, CN, JP.

Dane techniczne

SKU TOW008893
Kod EAN 8023279335323
Grupa produktów Spirometry
Ilość w opakowaniu 1 sztuka
Marka GIMA
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.