Spirometr & Oksymeter z oprogramowaniem (GIMA 33534)

Spirometr + Oksymeter + Oprogramowanie
SKU
TOW008888
12 136,00 zł
  • Czas wysyłki - 14 dni
  • 14 dni na zwrot

Pełny spirometr, zgodny z ATS / ERS - Specjalistyczne analizy, badania przesiewowe i monitoring w domu. Zaprojektowany z dostosowaniem funkcji do trybu użytkowania:  parametry dla specjalisty, zredukowane do kontroli i uproszczona wersja do użytku domowego. FVC, VC, IVC, MVV, PRE-POST. Dokładna interpretacja spirometrii nawet po rozszerzeniu oskrzeli. Możliwość zapisania wykonanych testów. Automatyczna konwersja do BTPS. Pojemność pamięci: 10 000 testów. 

Czytelny pomiar SpO2 i częstości tętna za pomocą pletyzmograficznej przeglądarki krzywych. Analiza desaturacji snu z zapamiętywaniem zdarzeń i automatycznym wykrywaniem pozycji ciała. 

Akcelerometr z 3D analizy ruchu (krokomierz, analiza ruchu, VMU). 

Kwestionariusz do kontroli objawów w domu

Oprogramowanie komputerowe do spirometrii i oksymetrii
Dane przechowywane przez Spirodoc są automatycznie importowane z automatycznym tworzeniem karty pacjenta i podglądem krzywych. WinspiroPRO można podłączyć do baz danych i dokumentacji szpitalnej, systemów zarządzania biurem medycznym i oprogramowania do zarządzania higieną pracy, dostarczając wykresy z trendem wybranych parametrów. Testy w pamięci można nakładać w celu porównania. Wielojęzyczne oprogramowanie: GB, FR, IT, ES, DE, PT, PL, NL SE, CZ, LV, TR, RU, CN, JP.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaGIMA
SKUTOW008888
PodatekVAT 8%
Kod EAN8023279335347
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
Producent-
Autoryzowany przedstawiciel-
Ryzyka-
Zastosowanie-