Spirometr VITALOGRAPH ALPHA Touch with Spirotrac software

Spirometr VITALOGRAPH ALPHA Touch with Spirotrac software
SKU
TOW013469
13 663,00 zł
  • Czas wysyłki - 10 dni
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Spirometr
  • Oprogramowanie
  • Głowica Fleich

ALPHA Touch Vitalograph to podręczny spirometr, który mierzy parametry oddechowe badanych pacjentów, w tym między innymi VC, FVC, FEV1, PEF i MVV. Jest przeznaczony do użytku biurkowego. Głowica pomiarowa Fleisch służy do badania i jest zamocowana do urządzenia.

spirometr

Wskazania do stosowania urządzenia Vitalograph ALPHA Touch dotyczą oceny czynności płuc poprzez pomiar dynamicznych objętości płuc, tj. spirometrii. Urządzenie Vitalograph ALPHA Touch jest przeznaczone do obsługi przez lekarzy przeszkolonych w zakresie badań czynności oddechowych i płuc u dorosłych i dzieci w wieku 2,5 roku i starszych w różnych profesjonalnych placówkach opieki zdrowotnej, np. przychodniach, szpitalach i zakładach medycyny pracy. Pomiary uzyskane w teście czynności płuc zapewniają obiektywne informacje wykorzystywane w diagnozowaniu chorób płuc i monitorowaniu zdrowia płuc.

Specyfikacja techniczna

spirometr spec

spirometr2

spirometr3

Oferta obejmuje Spirometr ALPHA Toutch wraz z oprogramowaniem Spirotrac

oprogramowanie


Oprogramowanie Spirotrac zamienia Twój komputer w potężną i elastyczną stację roboczą kardiologiczno-oddechową, z możliwością integracji wyników badań z systemami elektronicznej dokumentacji medycznej przy użyciu protokołów GDT lub HL7. Spirotrac jest kompatybilny z wieloma wiodącymi na rynku spirometrami Vitalograph, w tym z PC Pneumotrac, ręcznym In2itive, medyczną stacją roboczą COMPACT ™ i stacjonarnym komputerem Alpha Touch. Wszystkie spirometry Vitalograph są wyposażone w pneumotachograf Fleischa zapewniający najwyższą wydajność w dokładnym, liniowym i niezawodnym pomiarze przepływu i objętości. Spirotrac umożliwia również dodawanie coraz większej liczby dodatkowych testów diagnostycznych i pomiarów fizjologicznych, w tym 12 odprowadzeń EKG, SpO2 i NIBP.

Oprogramowanie Spirotrac V jest dostępne w następujących językach: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, szwedzki, portugalski, włoski, norweski, holenderski, japoński, rosyjski i turecki.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW013469
Wymiary300x250x75mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spirometr VITALOGRAPH ALPHA Touch with Spirotrac software
Inni oglądali również