Spirometr VITALOGRAPH ALPHA

Spirometr VITALOGRAPH ALPHA
SKU
TOW013467
Special Price 6 999,00 zł Taniej o 1808zł 8 807,00 zł
  • Czas wysyłki - 10 dni
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Prosty w obsłudze
  • Precyzyjny
  • Głowica Fleich
Spirometr ALPHA Vitalograph to najłatwiejszy w obsłudze spirometr na Świecie, nie potrzebujacy komputera.
alpha Spirometr Vitalograph ALPHA jest spirometrem wybieranym przez specjalistów zajmujących się leczeniem chorób układu oddechowego na całym świecie ze względu na łatwość obsługi, przenośność, zintegrowaną drukarkę i długotrwałą niezawodność.
Precyzyjna i trwała technologia pomiaru jest niezwykle dokładna i stabilna w czasie, co zapewnia nasze proste procedury kontroli kalibracji, zgodnie z zaleceniami międzynarodowych wytycznych spirometrycznych (ARTP, ATS / ERS, itp.) Oraz dobrą praktyką. Nie ma potrzeby stosowania drogich jednorazowych czujników, turbiny, spiretów ani rurek przepływowych z optymalną higieną zapewnioną przez Vitalograph Bacterial Viral Filters (BVF ™).
Wystarczy wprowadzić wiek, wzrost i płeć pacjenta, wybrać żądany typ testu i rozpocząć badanie. Alpha automatycznie określa najlepszy test i wyświetla proste i przejrzyste wykresy w czasie rzeczywistym, interpretację oraz informacje dotyczące kontroli jakości testów. Po zakończeniu testów możesz wydrukować raport bezpośrednio z wbudowanej drukarki termicznej - nie jest wymagany komputer.

Wskazania do stosowania urządzenia Vitalograph ALPHA dotyczą oceny czynności płuc poprzez pomiar dynamicznych objętości płuc, tj. spirometrii. Urządzenie Vitalograph ALPHA Touch jest przeznaczone do obsługi przez lekarzy przeszkolonych w zakresie badań czynności oddechowych i płuc u dorosłych i dzieci w wieku 2,5 roku i starszych w różnych profesjonalnych placówkach opieki zdrowotnej, np. przychodniach, szpitalach i zakładach medycyny pracy. Pomiary uzyskane w teście czynności płuc zapewniają obiektywne informacje wykorzystywane w diagnozowaniu chorób płuc i monitorowaniu zdrowia płuc.
Spirometr Vitalograph ALPHA jest dostarczana z oprogramowaniem Vitalograph Reports z możliwością tworzenia edytowalnych plików PDF do archiwizacji i ręcznego przesyłania do systemów elektronicznej dokumentacji medycznej (EMR). Odpowiedni dla pacjentów dorosłych i dzieci, z nowymi równaniami przewidywanymi w spirometrii GLI i punktami Z zawartymi w standardzie, ALPHA nadaje się do zastosowań w ogólnej opiece zdrowotnej i środowisku pracy.

Specyfikacja techniczna
alpha1

spirometr2

 
Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW013467
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spirometr VITALOGRAPH ALPHA