TOW014859 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/_/e/_en_2645.jpg BETTERAIR BETTERAIR 30035
TOW014859
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
72
00
69
69.8400
84
Cena Netto: 56,78 PLN

Opis

Teraz możesz cieszyć się rewolucyjnymi, probiotycznymi korzyściami zdrowotnymi naszej opatentowanej technologii, w wygodnej butelce ze sprayem! Dzięki temu możesz być lepiej chroniony, gdziekolwiek jesteś! Opatentowana formuła probiotyków Enviro-Biotics® tworzy warstwę mikroflory korzystnych probiotyków, które wspomagają Twoją naturalną zdolność do ochrony przed organicznymi substancjami drażniącymi, wirusami, bakteriami oraz alergenami. Spryskaj dwa lub trzy razy powietrze i przedmioty, takie jak klawiatury, telefony komórkowe, maty do jogi, klamki do drzwi, kieszenie siedzeń samolotów, umywalki łazienkowe, deski do krojenia i wiele więcej! Enviro-Biotics® można spryskiwać również bezpośrednio na skórę, np. w trakcie podróży środkami transportu publicznego. Mgiełka probiotyków dodatkowo redukuje stęchły i nieprzyjemny zapach. Nasze naturalne, organiczne, wolne od chemikaliów probiotyki Enviro-Biotics® są przyjazne dla środowiska, dla Ciebie i Twoich zwierząt! Probiotyki środowiskowe tworzą mikroflorę i działają jak naturalna tarcza na powierzchniach, wspólnych przedmiotach, a nawet na Tobie. Pamiętaj, nawet 80% zanieczyszczeń znajduje się na powierzchniach!

Teraz możesz cieszyć się rewolucyjnymi, probiotycznymi korzyściami zdrowotnymi naszej opatentowanej technologii, w wygodnej butelce ze sprayem! Dzięki temu możesz być lepiej chroniony, gdziekolwiek jesteś!

Opatentowana formuła probiotyków Enviro-Biotics® tworzy warstwę mikroflory korzystnych probiotyków, które wspomagają Twoją naturalną zdolność do ochrony przed organicznymi substancjami drażniącymi, wirusami, bakteriami oraz alergenami.

Spryskaj dwa lub trzy razy powietrze i przedmioty, takie jak klawiatury, telefony komórkowe, maty do jogi, klamki do drzwi, kieszenie siedzeń samolotów, umywalki łazienkowe, deski do krojenia i wiele więcej! Enviro-Biotics® można spryskiwać również bezpośrednio na skórę, np. w trakcie podróży środkami transportu publicznego.

Mgiełka probiotyków dodatkowo redukuje stęchły i nieprzyjemny zapach. Nasze naturalne, organiczne, wolne od chemikaliów probiotyki Enviro-Biotics® są przyjazne dla środowiska, dla Ciebie i Twoich zwierząt!

Probiotyki środowiskowe tworzą mikroflorę i działają jak naturalna tarcza na powierzchniach, wspólnych przedmiotach, a nawet na Tobie. Pamiętaj, nawet 80% zanieczyszczeń znajduje się na powierzchniach!

Dane techniczne

SKU TOW014859
Kod EAN 4897059130224
Marka BETTERAIR
Grupa produktów Oczyszczacze powietrza
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.