KON000247 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/i/n/infant_malina.jpg LITTMANN
KON000247
Ocena
5/5
Podziel się
od 359 359
00
Cena Netto: 332,41 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 373,00 PLN

Special Price 359,00 PLN

Wyróżniki

Stetoskop neonatologiczny Dwutonowa membrana Długi przewód Optymalna akustyka Szeroka gama kolorystyczna

Opis

Stetoskop neonatologiczny. Stetoskop neonatologiczny Littmann Classic jest dedykowany dla najmłodszych pacjentów:noworodków, wcześniaków. Do osłuchiwania tam małej powierzchni ciała, potrzeby jest unikatowy sprzęt. Standardowe modele mogą zafałszować wynik badania. stetoskop neonatologiczny ma wyjątkowa małą średnicę membrany 2,7 cm. To pozwala dokładnie przebadać małego pacjenta, tak by najcichszy nieprawidłowy szmer został wychwycony jak najwcześniej. Model jets równeiż często wybierany do gabinetów weterynaryjnych, do osłuchiwania mały zwierząt. Jest lekki, głowica waży zaledwie 30 g, więc nie musisz się martwić iż przy badaniu nie wyrządzisz krzywdy nawet najdelikatniejszemu pacjentowi. Pediatryczny. Model Littmann Classic Pediatric, jest dedykowanym sprzętem do osłuchiwania najmłodszych. Jego budowa i funkcjonalność jest podobna do najpopularniejszego stetoskopu Littmann  Classic II. Model pediatryczny  z uwagi na małą średnicę membrany jest wybierany również jako sprzęt do gabinetu weterynaryjnego. wyjątkowo lekki zaledwie 40 g, dla porównania model klasyczny 65 g. Dwutonowa membrana. Dwutonowa membrana to cecha charakterystyczna stetoskopów Littmann. Pozwala na osłuchiwanie tonów niskich i wysokich, bez konieczności przekręcania głowicy na stronę lejka. Umiejętna zmiana nacisku na membranę pozwala osłuchiwać: mały nacisk-niskie tony / duży nacisk-wysokie tony. Średnica membrany w aparacie pediatryczny jest mniejsza niż w pozostałych modelach klasycznych, ma 2,7 cm.  Tak zaprojektowana głowica pozwala dokładnie osłuchać najmłodszych pacjentów, nawet w miejscach trudno dostępnych. Zewnętrza część jest otoczona ciepła obwódką, która poprawia komfort badania- nie trzeba już przed badaniem ogrzewać dłonią stetoskopu. Głowica zaopatrzona jest również w standardowy lejek, dla osób które chętniej osłuchują pacjentów metodą klasyczną. Długi przewód. Przewód w tym modelu, podobnie jak w Classic II ma aż 71 cm. Dzięki czemu możesz zbadać pacjenta nawet jest dostęp do niego jest utrudniony, również kiedy dziecko znajduje się w inkubatorze.  Optymalna akustyka. Dobra akustyka jest gwarantowana poprzez zastosowanie samouszczelniających, miękkich i dobrze przewodzących dźwięk oliwkom. Dodatkowo transmisja dźwięku jest wzmacniana dzięki anatomicznemu kształtowi liry.  Zastosowana lira jest praktyczna i wytrzymała (1 milion zagięć). Stetoskop ma pojedyńczy przewód słuchowy.  Szeroka gama kolorystyczna. Littmann Pediatric posiada kilkadziesiąt opcji kolorystycznych. Możesz dobrać swój zestaw dopasowując go do swoich osobistych upodobań i charakteru. Stetoskopy różnią sie nie tylko kolorem przewodu osłuchowego, ale również liry i głowicy.

Stetoskop neonatologiczny.

Stetoskop neonatologiczny Littmann Classic jest dedykowany dla najmłodszych pacjentów:noworodków, wcześniaków. Do osłuchiwania tam małej powierzchni ciała, potrzeby jest unikatowy sprzęt. Standardowe modele mogą zafałszować wynik badania. stetoskop neonatologiczny ma wyjątkowa małą średnicę membrany 2,7 cm. To pozwala dokładnie przebadać małego pacjenta, tak by najcichszy nieprawidłowy szmer został wychwycony jak najwcześniej. Model jets równeiż często wybierany do gabinetów weterynaryjnych, do osłuchiwania mały zwierząt. Jest lekki, głowica waży zaledwie 30 g, więc nie musisz się martwić iż przy badaniu nie wyrządzisz krzywdy nawet najdelikatniejszemu pacjentowi.

Pediatryczny.

Model Littmann Classic Pediatric, jest dedykowanym sprzętem do osłuchiwania najmłodszych. Jego budowa i funkcjonalność jest podobna do najpopularniejszego stetoskopu Littmann  Classic II. Model pediatryczny  z uwagi na małą średnicę membrany jest wybierany również jako sprzęt do gabinetu weterynaryjnego. wyjątkowo lekki zaledwie 40 g, dla porównania model klasyczny 65 g.

Dwutonowa membrana.

Dwutonowa membrana to cecha charakterystyczna stetoskopów Littmann. Pozwala na osłuchiwanie tonów niskich i wysokich, bez konieczności przekręcania głowicy na stronę lejka. Umiejętna zmiana nacisku na membranę pozwala osłuchiwać: mały nacisk-niskie tony / duży nacisk-wysokie tony. Średnica membrany w aparacie pediatryczny jest mniejsza niż w pozostałych modelach klasycznych, ma 2,7 cm.  Tak zaprojektowana głowica pozwala dokładnie osłuchać najmłodszych pacjentów, nawet w miejscach trudno dostępnych. Zewnętrza część jest otoczona ciepła obwódką, która poprawia komfort badania- nie trzeba już przed badaniem ogrzewać dłonią stetoskopu. Głowica zaopatrzona jest również w standardowy lejek, dla osób które chętniej osłuchują pacjentów metodą klasyczną.

Długi przewód.

Przewód w tym modelu, podobnie jak w Classic II ma aż 71 cm. Dzięki czemu możesz zbadać pacjenta nawet jest dostęp do niego jest utrudniony, również kiedy dziecko znajduje się w inkubatorze. 

Optymalna akustyka.

Dobra akustyka jest gwarantowana poprzez zastosowanie samouszczelniających, miękkich i dobrze przewodzących dźwięk oliwkom. Dodatkowo transmisja dźwięku jest wzmacniana dzięki anatomicznemu kształtowi liry.  Zastosowana lira jest praktyczna i wytrzymała (1 milion zagięć). Stetoskop ma pojedyńczy przewód słuchowy. 

Szeroka gama kolorystyczna.

Littmann Pediatric posiada kilkadziesiąt opcji kolorystycznych. Możesz dobrać swój zestaw dopasowując go do swoich osobistych upodobań i charakteru. Stetoskopy różnią sie nie tylko kolorem przewodu osłuchowego, ale również liry i głowicy.

Dane techniczne

SKU KON000247
Kod EAN 707387523930
Grupa produktów Stetoskopy pediatryczne i noworodkowe
Marka LITTMANN
Rodzaj stetoskopu Pediatryczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana "Płynąca" membrana‎ , średnica 2,7‎ cm
Mała membrana / lejek Otwarty lejek, średnica 1,9 cm
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki Miękkie samo uszczelniające się
Długość całkowita 71 cm
Waga urządzenia 95g
Gwarancja 3 lata
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja Littmann Classic II Karta Gwarancyjna Littmann Classic II

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.