KON000246 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/p/e/pediatric_pomara_czowy.jpg LITTMANN
KON000246
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
355 355.02
02
Cena Netto: 328,72 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 366,00 PLN

Special Price 355,02 PLN

Wyróżniki

Pediatryczny Dwutonowa membrana Długi przewód Optymalna akustyka Szeroka gama kolorystyczna

Opis

Pediatryczny. Model Littmann Classic Pediatric, jest dedykowanym sprzętem do osłuchiwania najmłodszych. Jego budowa i funkcjonalność jest podobna do najpopoularnijszego steetoskopu Littmann  Classic II. Model pediatyczny  z uwagi na małą średnice membrany jest wybierany również jako sprzęt do gabinetu weterynaryjnego. Dwutonowa membrana. Dwutonowa membrana to cecha charakterystyczna stetoskopów Littmann. Pozwala na osłuchiwanie tonów niskich i wysokich, bez konieczności przekręcania głowicy na stronę lejka. Umiejętna zmiana nacisku na membranę pozwala osłuchiwać: mały nacisk-niskie tony / duży nacisk-wysokie tony. Średnica membrany w aparacie pediatryczny jest mniejsza niż w pozostałych modelach klasycznych, ma 3,3 cm.  Tak zaprojektowana głowica pozwala dokładnie osłuchać najmłodszych pacjentów, nawet w miejscach trudno dostępnych. Zewnętrza część jest otoczona ciepła obwódką, która poprawia komfort badania- nie trzeba już przed badaniem ogrzewać dłonią stetoskopu. Głowica zaopatrzona jest również w standardowy lejek, dla osób które chętniej osłuchują pacjentów metodą klasyczną. Długi przewód. Przewód w tym modelu, podobnie jak w Classic II ma aż 71 cm. Dzięki czemu możesz zbadać pacjenta nawet jest dostęp do niego jest utrudniony, równiez kiedy dziecko znajduje się w inkubatorze.  Optymalna akustyka. Dobra akustyka jest gwarantowana poprzez zastosowanie samouszczelniających, miękkich i dobrze przewodzących dźwięk oliwkom. Dodatkowo transmisja dźwięku jest wzmacniana dzięki anatomicznemu kształtowi liry.  Zastosowana lira jest praktyczna i wytrzymała (1 milion zagięć). Stetoskop ma pojedyńczy przewód słuchowy.  Szeroka gama kolorystyczna. Littmann Pediatric posiada kilkadziesiąt opcji kolorystycznych. Możesz dobrać swój zestaw dopasowując go do swoich osobistych upodobań i charakteru. Stetoskopy różnią sie nie tylko kolorem przewodu osłuchowego, ale również liry i głowicy np. model Brass czy Blac Edition.

Pediatryczny.

Model Littmann Classic Pediatric, jest dedykowanym sprzętem do osłuchiwania najmłodszych. Jego budowa i funkcjonalność jest podobna do najpopoularnijszego steetoskopu Littmann  Classic II. Model pediatyczny  z uwagi na małą średnice membrany jest wybierany również jako sprzęt do gabinetu weterynaryjnego.

Dwutonowa membrana.

Dwutonowa membrana to cecha charakterystyczna stetoskopów Littmann. Pozwala na osłuchiwanie tonów niskich i wysokich, bez konieczności przekręcania głowicy na stronę lejka. Umiejętna zmiana nacisku na membranę pozwala osłuchiwać: mały nacisk-niskie tony / duży nacisk-wysokie tony. Średnica membrany w aparacie pediatryczny jest mniejsza niż w pozostałych modelach klasycznych, ma 3,3 cm.  Tak zaprojektowana głowica pozwala dokładnie osłuchać najmłodszych pacjentów, nawet w miejscach trudno dostępnych. Zewnętrza część jest otoczona ciepła obwódką, która poprawia komfort badania- nie trzeba już przed badaniem ogrzewać dłonią stetoskopu. Głowica zaopatrzona jest również w standardowy lejek, dla osób które chętniej osłuchują pacjentów metodą klasyczną.

Długi przewód.

Przewód w tym modelu, podobnie jak w Classic II ma aż 71 cm. Dzięki czemu możesz zbadać pacjenta nawet jest dostęp do niego jest utrudniony, równiez kiedy dziecko znajduje się w inkubatorze. 

Optymalna akustyka.

Dobra akustyka jest gwarantowana poprzez zastosowanie samouszczelniających, miękkich i dobrze przewodzących dźwięk oliwkom. Dodatkowo transmisja dźwięku jest wzmacniana dzięki anatomicznemu kształtowi liry.  Zastosowana lira jest praktyczna i wytrzymała (1 milion zagięć). Stetoskop ma pojedyńczy przewód słuchowy. 

Szeroka gama kolorystyczna.

Littmann Pediatric posiada kilkadziesiąt opcji kolorystycznych. Możesz dobrać swój zestaw dopasowując go do swoich osobistych upodobań i charakteru. Stetoskopy różnią sie nie tylko kolorem przewodu osłuchowego, ale również liry i głowicy np. model Brass czy Blac Edition.

Dane techniczne

SKU KON000246
Kod EAN 707387767303
Grupa produktów Stetoskopy pediatryczne i noworodkowe
Marka LITTMANN
Rodzaj stetoskopu Pediatryczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana Epoksydowa/włókno szklane, „płynąca” membrana , średnica 3,3 cm
Mała membrana / lejek Lejek ,średnica 2,2 cm, głębokość 8 mm
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki Miękkie samo uszczelniające się
Długość całkowita 71 cm
Waga urządzenia 105g
Gwarancja 3 lata
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.