Ocena
4/5
Podziel się
Bestseller Promocja
od 284
00
PLN
Promocja!
od 275 275.48
48
PLN
Cena Netto: 255,07 PLN

* wymagane pola

cena katalogowa: 307,00 PLN

Special Price 275,48 PLN

Wyróżniki

Klasyczny Dwutonowa membrana Długi przewód Optymalna akustyka Szeroka gama kolorystyczna

Opis

Klasyczny stetoskop internistyczny.

Model stetoskopu Littmann Classic II jest najpopularniejszym i zarazem najbardziej znanym stetoskopem na świecie. To bestseller sposród rodziny fendoskopów Littmann. Wybierany najczęściej przez studentów kierunków medycznych, paramedycznych praz weterynaryjnych.

Dwutonowa membrana.

Dwutonowa membrana to cecha charakterystyczna stetoskopów Littmann. Pozwala na osłuchiwanie tonów niskich i wysokich, bez konieczności przekręcania głowicy na stronę lejka. Umiejętna zmiana nacisku na membranę pozwala osłuchiwać: mały nacisk-niskie tony / duży nacisk-wysokie tony. Średnica membrany to 4,4 cm. Zewnętrza część jest otoczona ciepła obwódką, która poprawia komfort badania- nie trzeba już przed badaniem ogrzewać dłonią stetoskopu. Głowica zaopatrzona jest również w standardowy lejek, dla osób które chętniej osłuchują pacjentów metodą klasyczną.

Długi przewód stetoskopu.

Przewód w tym modelu stetoskopu jest praktyczny, ma aż 71 cm. Dzięki czemu możesz zbadać pacjenta nawet jest dostęp do niego jest utrudniony np. opatrunek gipsowy. Jest wolny od ftalanów.

Optymalna akustyka.

Dobra akustyka jest gwarantowana poprzez zastosowanie samouszczelniających, miękkich i dobrze przewodzących dźwięk oliwkom. Dodatkowo transmisja dźwięku jest wzmacniana dzięki anatomicznemu kształtowi liry.  Zastosowana lira jest praktyczna i wytrzymała (1 milion zagięć). Stetoskop ma pojedyńczy przewód słuchowy. 

Szeroka gama kolorystyczna.

Littmann Classic II posiada kilkadziesiąt opcji kolorystycznych. Możesz dobrać swój zestaw dopasowując go do swoich osobistych upodobań i charakteru. Stetoskopy różnią sie nie tylko kolorem przewodu osłuchowego, ale również liry i głowicy np. model Brass czy Black Edition.

Dane techniczne

SKU KON000248
Kod EAN 707387766160
Marka LITTMANN
Rodzaj stetoskopu Classic / Internistyczny
Wykończenie głowicy‎ stetoskopu stal nierdzewna
Technologia głowicy dwustronna
Duża membrana Epoksydowa/włókno szklane, dwutonowa, średnica 4,4 cm
Mała membrana / lejek Lejek ,średnica 3,2 cm, głębokość 7 mm
Przewód (lira) jednokanałowy
Oliwki Miękkie samo uszczelniające się
Długość całkowita 71 cm
Waga urządzenia 135 gram
Gwarancja 3 lata
Dodatkowe akcesoria Zapasowe oliwki
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Opinie

mdgeek

Ocena

4/5
Klasyka... wśród stetoskopów internistycznych zbiera różne opinie ale na pewno nie dla tych szukają czegoś innego niż wszyscy, bo dla nich polecam stetoskop MDF MD ONE czyli stetoskop MDF 777 wyróżnia się jakością i precyzją wykonania. Przewód jest grubszy i dłuższy niż w Classicu, a do tego ma lepsze kąty głowicy.
0 5 4 1 1

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.