Tlen inhalacyjny skoncentrowany w sprayu

Tlen inhalacyjny w puszce wysokie stężenia O2
SKU
TOW016174
67,00 zł
Kup na raty 6.7zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Podręczny
  • Skoncentrowany
  • 14Litrów
  • 140 wdechów

Inhalacyjny tlen w puszce

Tlen inhalacyjny w sprayu cechuje się wysokim stężeniem o2. Skoncentrowany minitlen mieści aż 14 litrów o2, które wystarczają na 140 aplikacji. Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania tlen w puszce można łatwo i wygodnie przenosić. Produkt jest przeznaczony do stosowania w warunkach domowych, jak również w ratownictwie, placówkach medycznych czy gabinetach leczniczych. Wysoka wydajność i użyteczność wyrobu sprawia, że znakomicie zastępuje on w swym działaniu koncentrator tlenu.

Minitlen w puszce – właściwości i zastosowanie

Minitlen w sprayu to wyrób przeznaczony przede wszystkim dla astmatyków, osób z niewydolnością oddechową i chorych na POCHP, ponieważ wykorzystywanie wyższego stężenia tlenu powoduje jego szybsze przyswojenie, nawet w przypadku obkurczonych oskrzeli. Jest dedykowany także osobom przewlekle chorym, bowiem dzięki zwiększonej ilości czystego tlenu organizm szybciej oczyszcza się z bakterii i wirusów. To również polecane rozwiązanie dla niemowląt i starszych dzieci z niedoborem tlenu, ze względu na efektywne zwiększanie ciśnienia cząsteczkowego w krwi tętniczej. Produkt z powodzeniem mogą stosować osoby z nadwagą i otyłe, gdyż tlen stanowi najważniejszy czynnik wspomagający metabolizm w procesie trawienia posiłków tłustych lub z dużą ilością węglowodanów, a także alkoholu i cukru. Dostarczanie tlenu pomaga ponadto odprężyć się i zasnąć, co sprawia, że wyrób nadaje się doskonale dla osób przewlekle zmęczonych, cierpiących na bezdech senny czy bezsenność. W przypadku sportowców tlen w puszce stanowi dobre źródło energii dla mózgu i mięśni oraz pomaga w regeneracji.

Produkt nadaje się także dla kierowców zawodowych ze względu na to, że stosowanie tlenu zwiększa szybkość reakcji, poprawia czujność oraz redukuje poczucie senności i chęci ziewania nawet podczas długich, monotonnych tras. Również osoby podróżujące docenią właściwości i zalety tlenu w puszce. Tlen niweluje bowiem niedokrwienie z powodu zmniejszonej ilości o2 na wysokościach podczas podróży samolotem, a tym samym ogranicza drętwienie nóg. Dobre dotlenienie organizmu jest też niezbędne w przypadku sportowców, zwłaszcza biorących udział w treningach wysokogórskich, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony. Tlen w sprayu pomaga w osiąganiu lepszych rezultatów podczas treningu.

Tlen wspomaga pamięć i koncentrację, jak również zmniejsza poziom stresu. To powoduje, że minitlen nadaje się świetnie dla studentów przygotowujących się do egzaminów albo biznesmenów negocjujących ważny kontrakt. Tlen przydaje się również do szybszego pozbycia się tzw. kaca, ponieważ pomaga w jego szybszym zneutralizowaniu do substancji nieszkodliwych dla organizmu.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW016174
Kod EAN5902211108207
Głośnośćbrak danych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tlen inhalacyjny skoncentrowany w sprayu