Ultraviol Negatoskop NGP 100 Z

Negatoskop żaluzjowy do zdjęć standardowych jednoklatkowy
SKU
TOW003801
6 526,00 zł
Kup na raty 652.6zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 3 dni
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Typ NGP
  • Praktyczny
  • Regulacja luminacji

Typ NGP.

Rodzina negatoskopów NGP produkowanych przez ULTRAVIOL to seria nowoczesnych urządzeń do przeglądania zdjęć rentgenowskich. Składają się na nią jedno- i wieloklatkowe negatoskopy z regulacją luminancji ekranu, specjalistyczne negatoskopy mammograficzne, jedno- i dwupoziomowe "ściany opisowe" do przeglądania serii zdjęć. Standardowa częstotliwość negatoskopów to 50 Hz. Wszystkie negatoskopy występują również w wersji wysokiej częstotliwości HF 40kH.

Praktyczny.

Negatoskop pracuje na wyskoiej częstotliwości. Gwarantuje: wysoką równomierność oświetlenia ekranu, szybki zapłon świetlówek. Praca urządzenia całkowicie pozbawiona została efektu migotania stroboskopowego, co daje ochronę oczu radiologa. Ekran jest oświetlony równomiernie, "blendowanie" jest także dokładne na samych krawędziach.Pewny uchwyt do zdjęć na całym obwodzie ekranu.

Regulacja luminacji.

Negatoskop umożliwa płynną regulację natężenia światła w zakresie 10-100% wartości maksymalnej. Natężenie światła może być dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieki regulacji.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW003801
ZasilanieSieciowe
Waga urządzenia23kg
Wymiary72 x 69 x 12cm , wymiary ekranu: 40 x 43 cm
Dodatkowe informacjenapięcie zasilania: 230 V 50 Hz, pobór mocy: 70 VA, luminancja ekranu: >4500 cd / m2, regulacja luminancji: TAK, ilość klatek: 1, klasa ochronności: I
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ultraviol Negatoskop NGP 100 Z