Ultraviol Negatoskop NGP 20 HF

Negatoskop dwuklatkowy
SKU
TOW003802
1 450,00 zł
Kup na raty 145zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 3 dni
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Typ NGP

Typ NGP

Rodzina negatoskopów NGP produkowanych przez ULTRAVIOL to seria urządzeń do przeglądania zdjęć rentgenowskich. Składają się na nią jedno- i wieloklatkowe negatoskopy z regulacją luminancji ekranu, specjalistyczne negatoskopy mammograficzne, jedno- i dwupoziomowe "ściany opisowe" do przeglądania serii zdjęć. Standardowa częstotliwość negatoskopów to 50 Hz. Wszystkie negatoskopy występują również w wersji wysokiej częstotliwości HF 40kH.

Regulacja luminacji.

Negatoskop umożliwa płynną regulację natężenia światła w zakresie 10-100% wartości maksymalnej.

Jednolity ekran we wszystkich typach wykonany jest z metal-plexu altuglas. Możliwa jest wymiana świetlówek i zapłonników, dostęp do nich uzyskuje się poprzez wysunięcie do góry ekranu zintegrowanego z uchwytem do zdjęć. Obudowa pokryta jest lakierem proszkowym. Listwa uchwytu rolkowego może być wykonana w dowolnym kolorze. Wyposażony jest również w uchwyt rolkowy.

Emituje światło z zakresu widma światła słonecznego. Negatoskop emituje widmo z zakresu światła dziennego (Day Light) o temperaturze barwowej 6500. 

Dane techniczne
Dane techniczne
Marka ULTRA-VIOL
SKU TOW003802
Wyrób medyczny TAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent ULTRA-VIOL
Autoryzowany przedstawiciel -
Zasilanie Sieciowe
Waga urządzenia 9,5 kg
Wymiary 74 x 51 x 9,2 cm
Dodatkowe informacje napięcie zasilania: 230 V 50 Hz, pobór mocy: 130 VA, luminancja ekranu: 4200 cd/m2±25%, klasa ochronności: I, ilość klatek: 2