Ultraviol Negatoskop NGP 400 P

Negatoskop pionowy jednoklatkowy
SKU
TOW003807
1 668,00 zł
Kup na raty 166.8zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 3 dni
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Pionowy
  • Typ NGP
  • Regulacja luminacji-opcjonalnie
  • Wysoka jakość
  • Praktyczny

Pionowy.

Negatoskopy pionowe, są aparatmi wykonanymi z najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnej technologii, zwiększa się trafność diagnozy co prowadzi do większego odsetku wyleczeń pacjentów, m.in. na choroby nowotworowe.

Typ NGP.

Rodzina negatoskopów NGP produkowanych przez ULTRAVIOL to seria nowoczesnych urządzeń do przeglądania zdjęć rentgenowskich. Składają się na nią jedno- i wieloklatkowe negatoskopy z regulacją luminancji ekranu, specjalistyczne negatoskopy mammograficzne, jedno- i dwupoziomowe "ściany opisowe" do przeglądania serii zdjęć. Standardowa częstotliwość negatoskopów to 50 Hz. Wszystkie negatoskopy występują również w wersji wysokiej częstotliwości HF 40kH.

Regulacja luminacji - opcjonalnie.

W negatoskopie jest możliwości regulacji nateżenia światła, jest to jednak wersja dodatkowa skontaktuj się z konsultantem.

Wysoka jakość.

Jednolity ekran we wszystkich typach wykonany jest z wysokogatunkowego metal-plexu altuglas. Możliwa jest bardzo łatwa wymiana świetlówek i zapłonników, dostęp do nich uzyskuje się poprzez wysunięcie do góry ekranu zintegrowanego z uchwytem do zdjęć. Trwała, estetyczna obudowa pokryta jest lakierem proszkowym. Listwa uchwytu rolkowego może być wykonana w dowolnym kolorze. Wyposażony jest również w niezawodny uchwyt rolkowy.

Praktyczny.

Emituje światło z zakresu widma światła słonecznego.Obraz jest łagodny i przyjemny dla oczu, perfekcyjnie oddaje kontrasty.Negatoskop emituje widmo z zakresu światła dziennego (Day Light) o temperaturze barwowej 6500. Dzięki wykorzystaniu doświadczenia i wiedzy lekarskiej oraz możliwości nowoczesnej techniki, jakość tego urządzenia ma duże znaczenie dla całego procesu diagnozy radiologicznej. Wysoka jakość negatoskopu w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem lekarskim zapewnia możliwość postawienia właściwej diagnozy.Zapłon świetlówek następuje bardzo szybko. Praca jest całkowicie pozbawiona efektu migotania stroboskopowego (ochrona oczu radiologa).Negatoskopy NGP są oszczędniejsze w zużyciu energii elektrycznej o ponad 25%. Możliwe jest płynne lub skokowe regulowanie natężenia światła. Wysoka równomierność emisji światła na całej powierzchni ekranu.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW003807
ZasilanieSieciowe
Waga urządzenia19kg
Wymiary41 x 1270x 11,2cm
Dodatkowe informacjenapięcie zasilania: 230 V 50 Hz, napięcie zasilania: 230 V 50 Hz, luminancja ekranu: 4100 cd/m2±25%, regulacja luminancji: opcja, ilość klatek: 1, klasa ochronności: I
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ultraviol Negatoskop NGP 400 P