Ultraviol Negatoskop NGP 400 P

Negatoskop pionowy jednoklatkowy
SKU
TOW003807
1 668,00 zł
Kup na raty 166.8zł x 10 rat 0%
  • Czas wysyłki - 3 dni
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • Pionowy
  • Typ NGP
  • Regulacja luminacji-opcjonalnie

Pionowy, Typ NGP

Rodzina negatoskopów NGP produkowanych przez ULTRAVIOL to seria urządzeń do przeglądania zdjęć rentgenowskich. Składają się na nią jedno- i wieloklatkowe negatoskopy z regulacją luminancji ekranu, specjalistyczne negatoskopy mammograficzne, jedno- i dwupoziomowe "ściany opisowe" do przeglądania serii zdjęć. Standardowa częstotliwość negatoskopów to 50 Hz. Wszystkie negatoskopy występują również w wersji wysokiej częstotliwości HF 40kH.

Regulacja luminacji - opcjonalnie.

W negatoskopie jest możliwości regulacji nateżenia światła, jest to jednak wersja dodatkowa - skontaktuj się z konsultantem.

Jednolity ekran we wszystkich typach wykonany jest z metal-plexu altuglas. Możliwa jest  wymiana świetlówek i zapłonników, dostęp do nich uzyskuje się poprzez wysunięcie do góry ekranu zintegrowanego z uchwytem do zdjęć. Obudowa pokryta jest lakierem proszkowym. Listwa uchwytu rolkowego może być wykonana w dowolnym kolorze. Wyposażony jest również w uchwyt rolkowy.

Emituje światło z zakresu widma światła słonecznego.

Dane techniczne
Dane techniczne
MarkaULTRA-VIOL
SKUTOW003807
PodatekVAT 8%
Wyrób medycznyTAK, przeznaczony dla profesjonalistów
Prowadzący reklamęNovamed.pl S.A
ProducentULTRA-VIOL
Autoryzowany przedstawiciel-
ZasilanieSieciowe
Waga urządzenia19kg
Wymiary41 x 1270x 11,2cm
Dodatkowe informacjenapięcie zasilania: 230 V 50 Hz, napięcie zasilania: 230 V 50 Hz, luminancja ekranu: 4100 cd/m2±25%, regulacja luminancji: opcja, ilość klatek: 1, klasa ochronności: I