VELO CLEAN FLOOR 1L

Preparat przeznaczony do mycia podłóg, glazury, terakoty oraz innych wodoodpornych powierzchni
SKU
TOW017983
15,00 zł
  • Czas wysyłki - 24 godzin
  • 14 dni na zwrot

VELO CLEAN FLOOR 1L

Preparat do codziennego mycia i pielęgnacji podłóg

Preparat do użytku profesjonalnego polecany do wszelkich wodoodpornych podłóg, glazury, terakoty, PCV, marmuru, linoleum. 

CHARAKTERYSTYKA: Lekko alkaliczny preparat w postaci koncentratu do mycia i pielęgnacji wszystkich powierzchni zmywalnych odpornych na środowisko alkaliczne.

ZASTOSOWANIE: Preparat do codziennego mycia i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych podłóg, glazury, terakoty, PCV, marmuru, linoleum oraz innych wodoodpornych powierzchni zmywalnych. Środek do zastosowania profesjonalnego.

CECHY: Koncentrat do wszystkich rodzajów wodoodpornych powierzchni podłogowych. • Do stosowania w maszynie czyszczącej i do mycia ręcznego pH = 6,5-8

SKŁAD: Niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%, kwas nitrylotrójoctowy i jego sole <5%, perfum.

SPOSÓB UŻYCIA: Czyszczenie codzienne, w zależności od zabrudzenia: przygotować roztwór: 1-2% do stosowania w maszynie czyszczącej, 2-5% do mycia ręcznego. Nanieść roztwór na powierzchnię i rozprowadzić, pozostawić na ok. 5 minut. Czyścić powierzchnię.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne oraz ochronę oczu i ochronę twarzy.

 

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW017983
Kod EAN5904012597082
Pojemność1 litr
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VELO CLEAN FLOOR 1L