VITAMMY Aura

Inhalator pneumatyczno-tłokowy
SKU
TOW003531
130,00 zł
Kup na raty 13zł x 10 rat 0%
  • Produkt niedostępny
  • 14 dni na zwrot
Najważniejsze cechy
  • MMAD 3.16 µm
  • Cicha praca kompresora 52dBA
  • Tryb pracy: przerywany
  • Frakcja respirabilna 71.2%
  • Szybkość nebulizacji 2 ml/5 min

Rodzinny inhalator z kompletnym zestawem akcesoriów

VITAMMY AURA to inhalator z cichym kompresorem, dedykowany dla całej rodziny. W zestawie znajduje się wyposażenie akcesoriów dla młodszych i starszych osób. Małe dzieci mogą z powodzeniem korzystać z inhalacji przy użyciu mniejszej maseczki. Dla dorosłych przewidziano większą maskę oraz ustnik ze względu na konieczność koordynacji oddechowej.

vitammy-AURA-front-opakowania

Optymalna szybkość nebulizacji

Nebulizator umieszczany jest na zewnątrz inhalatora, dzięki temu terapia odbywa się szybko i bez dodatkowych, skomplikowanych zabiegów. W okresie przeziębień i podrażnionych górnych dróg oddechowych, kataru, kaszlu i dolegliwości dotyczących zatok, polecamy inhalację solą fizjologiczną dla nawilżenia błony śluzowej nosa i gardła. Szybkość nebulizacji wynosi 2 ml / 5 min, jest to optymalna prędkość w podawaniu mgiełki zawierającej lek, tak by cząsteczki wchłaniały się w odpowiednim miejscu.

Vitammy AURA w leczeniu dróg oddechowych

Cząsteczka MMAD 3,16 będzie wchłaniała się najefektywniej w tchawicy, krtani, oskrzelach i oskrzelikach małych. Inhalacje i nebulizacje są skuteczną formą leczenia i oczyszczania górnych dróg oddechowych, mogą być stosowane jako jedyna forma leczenia, ale także jako wspomaganie terapii opartej na innych lekach.

Cichy kompresor wzmacnia komfort inhalacji

Dźwięk wydawany przez inhalator pneumatyczno-tłokowy, najczęściej określany jako buczenie, został zminimalizowany i wytłumiony. Dzięki podjętym zabiegom, Vitammy AURA pracuje z głośnością 52 dBA, przyjemniejszą i bardziej komfortową dla uszu dorosłych, jednak szczególnie docenianą przez dzieci.

Akcesoria Vitammy AURA w zestawie dla całej rodziny

W zestawie znajduje się: inhalator pneumatyczno - tłokowy (kompresor) z kablem zasilającym, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, 5 sztuk filtrów powietrznych (zapasowych), karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim.

Dobra jakość, klasyczny design i wyjątkowy kolor

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Vitammy AURA, jest dostępny w wyjątkowym kolorze niebieskim (lekko wpadającym w turkus). Urządzenie zaprojektowano i zbudowano tak, by łatwo je chwycić i przenosić jedną dłonią. Niewielkie rozmiary, pozwalają na przechowywanie pudełka z inhalatorem i akcesoriami, w każdym domu.

Gwarancja

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Vitammy AURA jest objęty 2 letnią gwarancją.

Dane techniczne
Dane techniczne
SKUTOW003531
Kod EAN8025081928601
BLOZ 79076383
Ilość w opakowaniu1 szt.
Parametry certyfikowane przez TÜVNIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-13,16 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)%71,2 %
Tryb pracyprzerywany
Głośność52 dB (A)
Szybkość nebulizacji/podawania0,4 ml/min
Wydajność kompresora5,3 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora0,4 ml/min
Minimalna podawana objętość leku2 ml
Maksymalna podawana objętość leku8 ml
Waga urządzenia1,3 kg
Wymiary16 cm x 14 cm x 11 cm
ZasilanieSieciowe
Dodatkowe informacjeTryb: 30 minut pracy / 30 minut odpoczynku, długość przewodu powietrznego 2 m
Skład zestawuinhalator pneumatyczno - tłokowy (kompresor) z kablem zasilającym, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, 5 sztuk filtrów powietrznych, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VITAMMY Aura