TOW007138 https://mednova.pl/media/catalog/product/cache/3/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/y/u/yuwell_7e-g.jpg YUWELL YUWELL 7E-G
TOW007138
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller Promocja
941
00
849
849.0000
00
Cena Netto: 786,11 PLN

Wyróżniki

Wbudowany akumulator Możliwość podłączenia w samochodzie Maksymalny przepływ 20/min Wygodny uchwyt do przenoszenia Regulator ciśnienia Szerokie zastosowanie Nowoczesny design Niewielkie wymiary i waga

Opis

Ssak elektrczyny YUWELL 7E-G Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-G  jest urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Przeznaczone jest ono do użytku przez pacjentów mających utrudnione odkrztuszanie flegmy z powodu choroby, śpiączki lub stanów pooperacyjnych. Akumulator w zestawie Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, ssak jest bardzo mobilny. Można go zabrać do pacjenta, lub uzytkować podczas akcji ratowniczych. Posiada różnież możliwość podpięcia pod gniazdko zapalniczki, dzięki temu łatwo go naładować podczas jazdy samochodem. Szerokie zastosowanie. Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-G jest urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Jest przeznaczony do użytku przez pacjentów mających problem z  odkrztuszaniem flegmy z powodu choroby układu oddechowego,śpiączki  czy w  niedowładach. Może odsysać również inne wydzieliny jak np.: krew, limfa,ślina. Ssak służy również do odsysania ropy i krwi w zabiegach klinicznych.  Uchwyt do przenoszenia. Ssak jest  wyposażony w wygodny, praktyczny uchwyt do przenoszenia. Jest lekki, odporny na wstrząsy. Regulator ciśnienia. Dodatkowo ssak wyposażony jest w regulator ciśnienia oraz w próżniometr.

Ssak elektrczyny YUWELL 7E-G

Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-G  jest urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Przeznaczone jest ono do użytku przez pacjentów mających utrudnione odkrztuszanie flegmy z powodu choroby, śpiączki lub stanów pooperacyjnych.

Akumulator w zestawie

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, ssak jest bardzo mobilny. Można go zabrać do pacjenta, lub uzytkować podczas akcji ratowniczych. Posiada różnież możliwość podpięcia pod gniazdko zapalniczki, dzięki temu łatwo go naładować podczas jazdy samochodem.

Szerokie zastosowanie.

Przenośny elektryczny ssak medyczny YUWELL 7E-G jest urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych. Jest przeznaczony do użytku przez pacjentów mających problem z  odkrztuszaniem flegmy z powodu choroby układu oddechowego,śpiączki  czy w  niedowładach. Może odsysać również inne wydzieliny jak np.: krew, limfa,ślina. Ssak służy również do odsysania ropy i krwi w zabiegach klinicznych. 

Uchwyt do przenoszenia.

Ssak jest  wyposażony w wygodny, praktyczny uchwyt do przenoszenia. Jest lekki, odporny na wstrząsy.

Regulator ciśnienia.

Dodatkowo ssak wyposażony jest w regulator ciśnienia oraz w próżniometr.

Dane techniczne

SKU TOW007138
Kod EAN 5902983724681
Grupa produktów Ssaki
Marka YUWELL
Wymiary 37 x 18 x 28 cm
Waga urządzenia 5,8
Tryb pracy Praca ciągła
Zasilanie Zasilacz, Akumulator, 12V
Pobor mocy 90 VA
Napięcie 220V±10% 50Hz±2%
Maksymalne zassanie 20l/min
Głośność < 65 dBA
Pojemność pojemnika 1 litr
Informacje dodatkowe wbudowany akumulator
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi YUWELL 7E

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.